Remény

Hír: : Naszvad:  Szent Erzsébet ünnepe

2006. november 19n a naszvadi katolikus templomban ünnepelni gyűlt össze a falu apraja-nagyja. A magyar alapiskola tanulói bemutatták Szent Erzsébet életének rövid történetét. A műsorban a 4 éves kislány szüleitől való elszakadása, a növekvő lány és a gondos családanya jelent meg a hívek előtt. Mindenki számára elérhető példaképként ismerhettük meg kedvelt magyar szentünket.
A mély és szívhez szóló előadásért Mária Valéria nővérnek és segítőinek jár hála és köszönet.
Nem feledkeztek el az Erzsébet nevet viselő hívekről sem, kiknek az előadás végén a gyermekek egy szál rózsával kedveskedtek.